Ofis: 0(212) 550 90 44            Mobil: 0(530) 222 91 44-45

Gizlilik İlkeleri

Bu kısım vg.com.tr sitesi üzerinde gerçekleşecek herhangi bir işlem için izlenecek güvenlik politikalarını içermektedir.

Hem satıcının alıcının bilgileri güvenli ve korumadadır. Vg.com.tr bu bilgileri asla hiç bir şahıs ya da kurumla paylaşmamaktadır.

Alıcılar kendilerine ait kullanıcı adı, şifre, iletişim bilgisi gibi önemli bilgileri saklı ve gizli tutmalıdırlar.

Sistemimizin yapısı içerisinde üyelik sistemi bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde, satış ve sipariş işlemleri takibi ve kontrolü ile, çeşitli ödeme kanalları ile gerçekleşen ödeme süreçlerinin kontrolü ve doğru bir şekilde sonuçlanması sağlanmaktadır.  Üyelik sistemi ile içerik kontrolü sağlanabilmekte ve bu konuda gerekli işlemler gerçekleştirilmektedir. Üye kullanıcılarımız, diledikleri zaman üye bilgilerini onay almaksızın değiştirme ve güncelleme haklarına sahiptirler. Talep ettikleri takdirde üye girişi yaptıktan sonra üyelikten silinme işlemi hakları mevcuttur.

Üyelik sistemi ile elde edilen şahsi ve kurumsal bilgiler bu platform ve sistem dışında herhangi bir yerde kullanılmayacaktır. Kredi kartı işlemleri PAYU tarafından sunulan ortak ödeme sayfası ile Rapid SSL  (128 bit SSL (Secure Sockets Layer) Protokolü )sertifikası güvencesinde, şifrelenmiş olarak gerçekleşmektedir.

Sitemizi her ziyaret ettiğinizde gizliliğiniz koruma altına alınmaktadır. Kullanıcı ve ziyaretçilerin gizlilik hakları ve online güvenliğini sağlamaktayız.

Gizlilik politikamız ve kurallarımız sizin bize ilettiğiniz ve aldığımız bilgilerin durumunu açıklamaktadır.

Gizlilik politikamız periyodik olarak yenilenmektedir. Bu nedenle zaman zaman kontrol etmeniz gerekiyor.

1. Toplanan Bilgiler:

Altta belirtilen durumlarda, web sitemizi kullanırken operasyonlarda bazı bilgiler toplanabilmektedir:

Sitenizi ziyaret etme sayınız ve kanalınız bilgisi toplanır. Lokasyon bilgisi, web blogları, trafik datası ve diğer iletişim kanalları ile sınırlı değildir. Sitemizde doldurduğunuz her formdaki bilgi ( örn: kayıt esnasında ya da siparişi tamamladığınızda) bize ulaşmaktadır. Bilgi ya da destek amaçlı bize danıştığınızda bilgileriniz toplanmaktadır.

2. Çerezlerin Kullanımı:

Websitemiz için matematiksel verileri gerekli olduğu durumlarda bilgi toplamak amacıyla kullandığımız zamanlar olabilir. Sizin kimliğinizi açığa çıkarabilecek herhangi bir detay kesinlikle paylaşılmaz. Toplanan bilgiler, sitemizi ziyaret edenlerin istatistiksel ve sitemizi nasıl kullandıkları ile ilgili bilgilerdir.

3. Bilgilerinizin Kullanımı

Sizinle ilişkilendirilen bilgiler ihtiyacınız olan hizmetleri sunmamızı ve geliştirmemizi sağlamaktadır. Datayı nasıl kullandığımızı alttaki listede görebilirsiniz:

Sitemizde hizmet ve ürünlerimiz ile ilgili talep ettiğiniz her şey bize bunlara bağlı olan bilgileri kullanma olanağı sunar.

Eğer izniniz var ise ilgilenebileceğiniz hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında sizi bilgilendirebiliriz.

Bilgilerinizi kullanma garantisi sitemizdeki değişiklik ve geliştirmelerden etkilenmez.

İlgilenebileceğiniz hizmetler ya da ürünlerle ilgili olmayan bilgileri kendimiz kullanabiliriz.. Bu sadece sizin onayınız dahilinde yapılır. Eğer bilgilerin bu şekilde kullanılmasını istemiyorsanız sözleşmeyi kabul etmeme hakkına sahipsiniz.

Hakkınızdaki bilgiler güvenli serverlarımızda saklı tutulur. Data güvenliğiniz için şifrelenir. Sizin tarafınızdan yapılan data iletimi sizin kendi riskiniz çerçevesindedir. Şifre güvenliği ve mahremiyet sorumluluğu sizdedir.

4. İletişim Bilgileri:

Sorularınız, daha detaylı bilgiler, talepler ve yorumlarınız için lütfen destek merkezimiz ile iletişime geçiniz.
E-posta adresimiz : destek@vg.com.tr

Internet adresimiz : http://www.vg.com.tr

Telefon Numaramız : +90 530 222 91 44-45

20 Kasım 2013 tarihinde güncellenmiştir.