Ofis: 0(212) 550 90 44            Mobil: 0(530) 222 91 44-45

Hakkımızda


VG animasyon olarak başladığımız günden itibaren 100 den fazla,  Ericsson, Vodafone, GameSultan, Yıldız Teknik Üniversitesi gibi bir çok kurum ve kurumsal şirkete tanıtım animasyonları ürettik.

Amacımız, üzerinde çalıştığımız her yeni projede, ürün/hizmetin, fikrin veya işin kendine has tam potansiyelini ortaya çıkarmaktır. Bunu yapmak için deneyimlerimizle harmanlanmış analiz ve çözüm yöntemlerimizi kullanıyoruz.

İş dünyası farklı konseptler, farklı amaç ve hedeflerle bize gelmekte.  Açıklanması zor görünen kompleks bir ürün veya sıkıcı görünen bir iş modeli de olsa, prensibimiz oldukça basit “ kolayca anlaşılır ve müşteri ile duygusal bağ kuran” bir animasyon ile sizi hedefinize eriştiriyoruz. Siz de şirketinizin hikayesini en güzel şekilde anlatmak istiyor ve müşterilerinizin ilgisinin ve alımlarının artmasını istiyorsanız tanışalım.

Biz Kimiz?

Mühendisler, sanatçılar, tasarımcılar ve düşünen insanlardan oluşan, fikirleri dijital ortamda canlandıran kreatif bir ekibiz. İnternet çağında, internette güçlü ve verimli bir duruş sergilemeniz için tüm bilgi, deneyim ve araçlarımız ile hizmet veriyoruz. VG olarak sunduğumuz hizmetler ve verdiğimiz destek ile hedeflerinize erişiyor ve daha büyük hedefleri beraber belirliyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Verdiğimiz hizmetlerin başında tanıtım animasyonları ve alt hizmetleri gelmektedir. Müşterilere özel, başarısı kanıtlanmış, yenilikçi ve stratejik çözümler sunarak, kısa ve uzun vadede müşteri sayısında, niteliğinde artış sağlıyoruz. Markanızı, internet dünyasında en iyiler arasına çıkartmak için tüm enerjimizi harcıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Bu süreçte amaçlarınızı ve sektörünüzü daha iyi tanımak için tüm iletişim kanallarımızı size yönlendiriyor, sizi dinliyor, hedeflerinizi soruyor, gerekli analizleri yapıyoruz. Sizi hedeflediğiniz noktaya ulaştırmak için gerekli hamleleri, en küçük detaylarına kadar planlıyoruz. Tecrübemiz bize bir sektörde başarının onlarca faktöre bağlı olduğunu göstermiştir. Bu faktörlere her gün yenileri eklenmektedir.


 

Teknoloji Çağında, İnternetin Her Alandaki Gücünün Farkındayız!

Bu nedenle bizimle çalışan her müşterimize dijital çağın gerekliliklerini anlatıyor, yaratıcı dokunuşlarımızı, mühendislik ve sanatsal birikimimiz ile birleştirerek en iyi ürün ve hizmetleri sunuyoruz.

VG

 

 


logo-vg-web-ana-2

Dijital Çağda Mükemmel Hizmet Anlayışı

2013 Yılında faaliyete geçen (VG), iş dünyasında internet sektörünün ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak yapılacak işlerin mükemmel kalite ve işlevsellikle olmasını sağlama prensipleri ile hayata geçmiştir. Bu kısa süre içerisinde onlarca müşteri ile çalışılmış ve %100 memnuniyeti sağlayana kadar müşterileri ile çalışmaya devam etmiştir.

Tasarım gücünü, iş dünyası bilgisi ve insan için üretim prensipleri ile birleştirerek sunduğumuz hizmette sadece yurt içinde değil, yurt dışında da 1 numaralı olma hedefimizi hep ön planda tutarak hareket ediyoruz.

Yeni çağda dijital dünyanın ne kadar büyüdüğünü gördük ve daha ne kadar büyüyeceğini tahmin etmekte zorlanıyoruz. Artık somut ürünler kadar sanal ürünler de iş dünyasında yerini aldı ve hızla da yerini büyütmeye devam etmekte. VG olarak yeni çağda sadece trendleri takip eden değil ama trendleri oluşturan ve yönlendiren bir yapı olmayı hedefledik. Sizleri de bu yaklaşıma ortak olmaya davet ediyoruz.

Mutlu Müşterilerimiz