Warning: mysqli_query(): MySQL server has gone away in /home/vgcom/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1942

Warning: mysqli_query(): Error reading result set's header in /home/vgcom/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1942
Ofis: 0(212) 550 90 44            Mobil: 0(530) 222 91 44-45

İptal, İade Ve Garanti

FERAGAT VE İPTAL HAKKI

http://www.vg.com.tr kullanımından, buradan alınan hizmetlerden doğabilecek durumlardan Virtual Goods sorumlu tutulamaz. Müşteri üye olunduktan sonra, ürün / hizmet bedelini ödedikten sonraki kullanıcının alacağı tanımdır.

Müşteri, Satın alınan hizmetin, ürün / hizmet detayları kısmında verilen bilgilerden farklı bir durumu olduğu görüldüğü takdirde destek departmanımıza müracat ederek ürün / hizmetten feragat etme hakkına sahiptir. Virtual Goods’tan kaynaklı hata, yanlışlık ve ya unutulan bir özellikten dolayı iade hakkına müşteri sahiptir. İade şartları dahilinde ürün ya da hizmet iade edilebilir.

İade Şartları

http://www.vg.com.tr üzerinden satın alınan ürün ya da hizmetlerin;

Teslim edilmesi gereken tarihten daha sonra teslim edilmesi durumunda;

Ürün ya da hizmetin, ürün hizmet açıklaması kısmındaki bilgilerden herhangi birinde eksiklik ya da hata olması durumunda;

Ürün ya  da hizmetlerimizi satın alma tarihinden itibaren 10 gün içerisinde memnuniyetsizliğinizi belirterek iade edebilirsiniz. İade edilen ürünlerin, malzemelerin , iade başlangıcından itibaren, kullanıcı tarafından kullanımı, dağıtımı, kullanıma açması yasaktır. Bu gibi durumlarda kullanım tespit edildiği takdirde, yasal talep hakkı tarafımıza ait olmakla birlikte, iddia, bedel, hasar veya avukat giderleri de dahil tüm masraflar müşteriye ait olmaktadır.

Satın alma tarihinden itibaren 10 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Satın alma ile birlikte kabul edilen hizmet sözleşmesini feshetmeye karar verdiğiniz takdirde bu siteden kopyaladığınız, indirdiğiniz veya başka bir yolla elde ettiğiniz her türlü malzemeyi imha etmek zorundasınız.

Satın alınan ürün ya da hizmetin ürün faturasını ve iade sebebini bir dilekçe ile ileterek iade edebilirsiniz.

İade bedeli, iade formunuz ve faturanız bize ulaştıktan ve iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten 7 iş günü içerisinde , kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

Garanti

Alınan hizmet ve ürünlerin, müşteriye teslimattan itibaren Virtual Goods tarafından kaynaklı bir hata oluşması durumunda ya da belirtilen teslim tarihini aşma durumunda koşulsuz iade hakkını müşteriye sağlar. Müşteri ile irtibat kurularak mevcut sorunun giderilmesi yolunu müşteri seçme hakkına sahiptir. Bu gibi durumlarda müşteri memnuniyeti sağlanana kadar ürün ya da hizmetteki kusurlar giderilip, müşteriye tekrar teslim edilir. Memnuniyetsizlik devam ettiği takdirde, müşteri ürün ya da hizmetin iade etme hakkını saklı tutar.

İade Adresi ve Teslimat

Satın aldığınız herhangi bir ürün ya da hizmet ile ilgili sorun yaşamanız durumunda, 0530 222 91 44 numaralı genel çağrı numaramızdan bize ulaşabilirisiniz. Hafta içi 09:00 ile 18:00 arası hizmet verilmektedir.

İade edilen ürün ya da hizmet kullanıcı tarafından imha edilmelidir. Virtual Goods tarafından sağlanan bir hizmet ise iade tarihinden itibaren kullanıma kapatılır.

İade talep formu oluşturma, satın aldığınız ürün ya da hizmetin adını, satın alma tarihinizi, iade nedeninizi ve faturanızı destek@vg.com.tr adresine gönderme şeklinde olmaktadır.