VG – Kısaca Ne’yiz?

15 Mart 2019 / By VG

VG, 2013 yılından bu yana firmalara animasyon videolar üretmektedir. Firmaların hedef ve ihtiyaçları doğrultusunda, markalarını ve hedef kitlelerine anlatmak istediklerini en iyi şekilde temsil edecek kaliteli animasyonlara dönüştürmektedir.

Günümüzün dijitalleşen dünyasında kurumlar, sundukları inovatif ürün ve hizmetlerini en etkin şekilde anlatmak isterler. Son araştırmalar gösteriyor ki okuma oranları giderek düşmekte, sosyal medya ve reklamcılığının gelişmesi ile de rekabet artmaktadır. Rekabetten sıyrılmak isteyen firmalar çözüm olarak video animasyonları kullanmaya başlamıştır. Animasyon video ile yarım saatte anlatılacak konu birkaç dakikalık animasyon ile kolaylıkla, izleyiciyi sıkmadan anlatılabilmektedir. 

Animasyon video kullanımının; rakiplerden farklılaşma, akılda kalıcı olma, mesajın net şekilde verilebilmesi , sosyal medyada yüksek izlenme ve paylaşılma, web site ziyaretçi artışı, müşteri ilgisinde artış, markanın bilinirliğin artışı, potansiyel müşterilerin zaman kaybetmeden firmanın ne yaptığını kolayca anlaması gibi faydaları bulunmaktadır.

VG’ nin müşterileri için oluşturduğu animasyon videolar, reklam filmi, kurum içi iletişim, kurum içi eğitim videoları, sosyal medya pazarlama, satış pazarlama toplantıları, iş güvenliği eğitimleri, ürün/hizmet/patent tanıtımı, toplantı/sunum/bekleme salonu, website, uygulama tanıtım,  halkla ilişkiler, kitlesel fonlama gibi farklı alanlarda kullanılabilmektedir.

Tam müşteri memnuniyeti, ekibin sistematik mühendislik yaklaşımları doğrultusunda  kreatif, orjinal içerik üretimi prensibi ile hareket etmesine bağlı olarak müşterilerin hedeflerine ulaştırılması ile sağlanır.  Ericsson, Philip Morris, Vodafone, Boğaziçi Fotokopi, İBB, Teknosa Preo, Intimissimi, Vaillant,  GameSultan, Tonguç Akademi,Yıldız Teknik Üniversitesi gibi bir çok kurum tanıtım animasyonu konusunda VG’ yi tercih etmiştir.

Yazar

VG

Yorum Yaz

*Please complete all fields correctly